Hello! My name is John

Hledáte inspiraci? Toužíte po změně? Rozhodli jste se vnést do svého života svěží vítr?
Mám pro vás dobrou zprávu – vše je ve Vašich rukou!

vstup zuzky stránka

o mně

zuza

Zuzana Bělohlávková

Už odmalička mě bavilo poznávat svět skrze dotek a později jsem si pohrávala s myšlenkou, že jednou v budoucnu bych se ráda věnovala masážím. Poznání tantrické filosofie jednoty duše a těla a umění vědomého doteku pro mě bylo okamžikem, kdy jsem jasně cítila, že to je cesta, kterou mám jít.

více

jaké nabízím
masáže

Kouzlo doteku

Kouzlo doteku

Nechte se hýčkat citlivou, něžnou i smyslnou masáží ve dvou hodinách plných procítění sebe sama, dovolte si vnímat láskyplné doteky plné respektu a úcty.
Dotek lásky

Dotek lásky

Skrze vědomý dotek, láskyplnou péči a pozornost uvolníte vnitřní napětí, rozpustíte obavy a strachy, přijmete sebe sama a naučíte se lépe porozumět svým potřebám.
Síla přítomnosti

Síla přítomnosti

Masáž oživí vaše tělo, probudí vaši životní sílu a vnese novou inspiraci do vašeho života. Je také neobyčejným nástrojem ke zvýšení vnímavosti těla, získání nové energie a umocnění prožívání.
Masáž dětí a kojenců

Masáž dětí a kojenců

Masáž kombinuje tři masážní techniky – uvolňující tahy tradiční indické masáže, povzbuzující tahy švédské masáže a reflexní masáž chodidel.

vědomá práce
s tělem

Vědomá práce s tělem nabízí s využitím mnoha různých metod a technik prohloubení vnímavosti sebe sama, vytvoření pozitivního vztahu ke svému tělu, uvolnění napětí a traumat, která nás omezují v prožívání a blokují naši životní energii, oživení a vnesení vědomí do těla, a tím i nové energie a chutě do života, hlubší a intenzivnější prožívání sexuality a procítění plného potenciálu člověka jako sexuální bytosti.  více

Vaginální akupresura

Vaginální akupresura

Je velmi jemná technika vycházející z metodiky sexuologické práce s tělem, která pomocí vědomého doteku a práce s dechem přivádí pozornost do těla, navrací živost do necitlivých míst, odstraňuje napětí z bolestivých míst a zvyšuje intenzitu prožívání.
Masáž prostaty

Masáž prostaty

Masáž pracuje s vědomým dotekem a pozorností zaměřenou do těla. Má řadu léčivých aspektů – odstraňuje bolest, umožňuje prohloubení a rozšíření prožitku, dodává energii a rovnováhu a je také účinnou prevencí vzniku hemeroidů a rakoviny prostaty.
Akupresura pánevního dna

Akupresura pánevního dna

Akupresura pánevního dna představuje jednu z technik sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork), která pomocí vědomého doteku a práce s dechem přivádí pozornost do těla, uvolňuje napětí v těle a přináší pocit vnitřní svobody a stability.

od mých
klientů

Zuzko, díky, masáž byla úžasná - vnitřní klid si opravdu užívám. Určitě přijdu znova.
Romana
Krásé ráno, Zuzko, ještě jednou ti děkuji za tu náhernou masáž. Ten večer a následující dny jsem byl a stále jsem velmi ve stavu vnitřního klidu a síly a plný lásky, kterou jsem potřeboval dávat ven ze sebe. Objímám a krásný den :-)
Andrej
Dobrý večer Zuzano,
Cítím se fajn, masáž byla inspirativní a pro mne osobně velmi naplňující. Jinak ještě jednou děkuji za velmi příjemný zážitek, ať se Vám daří a děkuji za zaslané informace.
Honza
Dobrý večer, před nějakým časem jsem měl velice pozitivní zkušenost s Vaší masáží a rád bych se na Vás opět obrátil. Při masáži jsme pracovali s energetickým nabíjením konkrétního záměru a masáž byla nejen velmi příjemná, ale především prospěšná a přínosná. Rád bych si ji zopakoval.
Matěj
Dobrý den, Zuzko, musím vám poděkovat ještě jednou. Musím říct, že po této poslední masáži je mi naprosto svěle. Proudí mnou energie, jsem krásně naladěná a zářím. Všechno se zdá být jednoduché a bezproblémové.
Eva
Zuzi, jsem jak znovuzrozená. Ty jsi poklad. Tohle je to, co mě vrací do těla. Tohle je vono. Děkuju moc.
Hanka
Moje první setkání s tantrickou masáží se díky Zuzce stalo úžasnou zkušeností, která možná i ovlivní moje další masérské směřování. Dozvěděl jsem se spoustu informací o tomto typu masáží a masáž samotná byla v útulné a vyhřáté masérně jedinečným a uvolňujícím zážitkem.
Karel
Milá Zuzko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za skvělou masáž, byl to jeden z mých nejkrásnějších zážitků v poslední době. Tvé konejšivé a jemné doteky mě dokázaly úplně uvolnit a přenést do světa jiných, jemnějších energií. A měla jsem nádherný pocit, že jsem zahrnuta léčivou láskou. Takových pocitů je v životě méně, než bych si přála, a tak, pokud budu moct, ráda se budu k tvým masážím vracet.
Ingrid
Dobrý den slečno Zuzano, byl jsem u Vás na masáži Síla přítomnosti a z té energie žiji ještě doteď. Po vylíčení mých zážitků z masáže by měla zájem o masáž má přítelkyně a kamarád. Velice Vám děkuji.
Jan
Zuzano, omlouvám se, že reaguji teprve nyní... Můj život se od základu změnil... nový přítel, nové zážitky v sexu a orgasmus... ano již prožitý :-) prostě paráda... Kdybych věděla, že mi sezení u Vás změní od základu život, už bych u Vás byla dřív :-) Moc děkuji za zaslání nabídek kurzů... myslím, že škola pánevního dna zní skvěle, a tak se kouknu na termíny a objednám se... Budu ráda za další nabídky kurzů a slibuji, že se ozvu dřív, než tomu bylo teď :-) Ještě jednou moc a moc díky!
Lucie
Zuzanko, cítím se báječně a musím se Vám svěřit, že jsem již dala Váš kontakt kamarádkám z Prahy. Musím se přiznat, že to pro mě byl vážně jedinečný zážitek, a jak jste sama říkala, cítila jsem efekt i další dny. Budu velmi ráda, když mi pošlete cvičení orgasmické jógy, jógu miluji a věnuji se jí již několik let a ráda si vyzkouším i něco jiného. Těším se velmi na další setkání a na další masáž.
Marika
Sice jsem dnes „unavená“ a připadám si jako bych stěhovala kamení. Je mi po dlouhé době skvěle. Mám pocit svobody, síly a sjednocení a celistvosti. Děkuji ti za dnešek. Odblokl se veliký kus mého bloku.
Ema
Dobrý den Zuzano, musím přiznat, že jsem nečekal něco tak intenzivního – takový pocit, jsem nikdy v životě neměl, spíše jsem předpokládal relaxační a uvolňující zážitek. Dále musím přiznat, že jsem se během masáže dostal úplně někam jinam, rozhodně jsem zapomněl na každodenní problémy. Masáž pro mě měla význam jak fyzického odpočinku, tak i duševní hygieny. Díky Vašemu vedení jsem si mohl masáž užít od začátku až do konce. Byl jsem na sebe sám zvědav, jak to mám s ostychem, ale Váš přístup byl tak přirozený a profesionální, že díky tomu jsem ani tento strach nepocítil. Po masáži jsem byl tak unesen a stále myšlenkami někde jinde, že mi ještě chvíli trvalo, než jsem dal dohromady aspoň souvětí. Intenzivnost masáže cítím ještě dnes, když si na tuto chvíli vzpomenu, a mám na ni pořád jen příjemné a velmi živé pocity. Byla to obrovská a příjemná zkušenost a budu se těšit, až si to někdy v budoucnu zopáknu. Děkuji moc.
Karel
Masáž Síla přítomnosti od slečny Zuzany je opravdu excelentní a splnila všechna moje očekávání. Vřele doporučuji všem, kteří hledají profesionální přístup personálu, služby na vysoké úrovni a příjemné prostředí, kde může člověk úplně vypnout.
Martin
Dobrý den paní Zuzano, moc děkuji za včerejší úžasnou masáž. Rád se budu vracet.
Vlasta
Několik let pracuji se svým tělem a s uvolňováním léta ukládaného napětí a emočních bloků a léčením starých zranění. Vaginální maping pro mne představoval další, hlubší a jemnější úroveň práce s tělem. Ale současně také něco tajemného, co spadá do oblasti „fakt hustý“ a o čem se ve „slušné společnosti“ nemluví. I když mám poměrně vysoký práh bolesti, nějaká část mne měla strach, že to bude bolet a nevím, jak moc. Můj vaginální maping byl spojený s mnoha překvapeními. Zuzka pracovala velmi jemně a citlivě, jako by zkušený milenec prováděl nezkušenou dívku skrz ztrátu panenství. Nebolelo to. Překvapilo mne, co všechno si moje vagina pamatuje a jak ke mně hovoří. Některé body byly citlivější, některé velmi živé a některé se probouzely velmi pomalu. Některé body měly vnitřní funkce, např. vnitřní kontrolor, hlídač svobody projevu, udržovač živosti a pohybu, uvolňovač napětí, duhový energetický had... Moje vagina se rozpomínala a ožívala. Během pěti sezení se mi postupně vybavovaly situace pro mne emočně bolestivé; některé z nich jsem dávno kamsi zasunula a vůbec si nyní nepamatovala. Uvědomovala jsem si, že pouze já utvářím svůj svět a mám sílu a právo si hlídat své hranice a nenechat druhé, aby se mnou jednali hrubě, necitlivě nebo ponižujícně. V některých okamžicích celá moje pánev ožívala a vnitřně tancovala. Cítila jsem víc energie a současně vnitřní klid a úctu a vděčnost ke svému tělu. Prosila jsem ho za odpuštění za moje ubližování, nelásku, nespokojenost s ním, děkovala jsem za to, že je, jaké je a za zkušenosti, kterých se mi dostalo. Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování vnímání vlastního těla a své sexuality, přerodem směrem ke zdravé ženě. Pro mne byl zkušeností, kterou mohu doporučit i jiným ženám, zvláště se Zuzkou.
Jana
Dear Zuzka,
  Thank you for meeting with me today. I am home now and feel really good. I wish I could just stay home now and enjoy this peaceful feeling. I feel quite calm and relaxed. I am not thinking too much, just enjoying being for awhile.  
I really appreciated the way that you created an atmosphere that allowed me to talk about things in a way I have never done before. This was a big step for me...  
I had no idea exactly how the session would be, and though I was a little nervous, I was really looking forward to it, and felt comfortable immediately. I did not know what I would feel comfortable doing and I am a bit surprised (and happy) with the outcome. Anyway, I feel that you helped me see that there is a way to move forward in a relationship with a man when I meet him, and that with your assistance, I will learn new things about myself. Thank you so much for giving me the chance to experience these wonderful things. I look forward to my assignments!  

Dearest Zuzka,
My heart is filled with love and appreciation for the gifts you have given me with your spirit and wonderful hands... I look forward to many more fun-filled times with you...
Ilona
Dobrý večer, měl bych zájem o další masáž, moc se mi líbila a uvolnila mě, nalezl jsem nepoznané a bylo to přitom tak přirozené... Ještě jednou děkuji.
Karel
Milá Zuzano, moc vám děkuji, masáž byla samozřejmě příjemná, ale o to tam zase tolik nešlo. Důležitější bylo to, co se "hýbalo" uvnitř. Snad energie, vzpomínky, záznamy z nevědomí... Nevím. Každopádně to byl další krok mého duchovního vývoje a snad také další krok k vyřešení toho, co mě trápí a co zatím sama ani nedovedu přesně pojmenovat.
Bronislava
Děkuji za masáž Síla přítomnosti, byla super, vnímám ji jako velmi přínosnou. Cítím, že ve mně proběhla určitá změna.
Petr
Ahoj Zuzko, musím ti napsat, neb náš večer odstartoval gejzír událostí. Hned druhý den mi do života vstoupil muž, který mě chtěl oslovit už 8 měsíců, ale den „D“ nastal až teď. Cítím se báječně! Díky moc, určitě zase přijdu, ta energie je úžasná!!!
Jana

na co se
často ptáte

  1. CO NABÍZÍM A JAK PRACUJI?
  2. ČÍM MĚ MŮŽE OBOHATIT VĚDOMÁ PRÁCE S TĚLEM?
  3. PROČ JÍT NA CELOSTNÍ ENERGETICKOU MASÁŽ?
  4. KDY JÍT NA MASÁŽ?
  5. JAK ČASTO?
  6. KDY MASÁŽ OMEZIT NEBO VYNECHAT?
  7. JAK PROBÍHÁ MASÁŽ/SEZENÍ?

Co nabízím a jak pracuji? 

Specializuji se na vědomou práci s tělem, skrze kterou je možné ovlivnit jak fyzický, tak psychický stav člověka. Ke svým klientům přistupuji individuálně a komplexně, každého vnímám v jeho jedinečnosti a celistvosti, a zvláštní pozornost věnuji psychosomatickým faktorům. Mým cílem je klientům poskytnout především uvolnění, vědomé propojení s vlastním tělem a načerpání nové energie do života. Při masážích a sezeních pracuji s mnoha různými technikami využívajícími přímý dotek, které kombinuji s konzultacemi, rozhovory a dalšími nástroji koučinku a poradenství.

Čím mě může obohatit vědomá práce s tělem? 

Vědomá práce s tělem nabízí s využitím mnoha různých metod a technik prohloubení vnímavosti sebe sama, vytvoření pozitivního vztahu ke svému tělu, uvolnění napětí a traumat, která nás omezují v prožívání a blokují naši životní energii, oživení a vnesení vědomí do těla, a tím i nové energie a chutě do života, hlubší a intenzivnější prožívání sexuality a procítění plného potenciálu člověka jako sexuální bytosti.

Vědomá práce s tělem, oproštěná od představ a fantazií, rutinních vzorců, nedořešených emocionálních prožitků, společenských vlivů a církevních dogmat, je nejúčinnějším způsobem, jak se otevřít intimitě, intuici, empatii a dalším lidským kvalitám.

Proč jít na celostní energetickou masáž? 

Celostní energetické masáže jsou kromě úžasného způsobu relaxace také neobyčejným nástrojem ke zvýšení citlivosti a vnímavosti těla, získání nové energie a umocnění prožívání. Skrze tuto masáž můžete lépe poznat sami sebe a porozumět svým pocitům. Práce s dechem a vědomým dotekem umožňuje vybudovat velké množství energie, kterou lze následně využít k realizaci aktuálního životního záměru. Účinky této masáže mají blahodárný vliv jak na fyzický stav organismu, tak na psychickou a emoční rovnováhu. Mohou také významně přispět k oživení a prohloubení partnerského soužití.

Kdy jít na masáž? 

Masáž se doporučuje, pokud se cítíte fyzicky či psychicky unavení, máte problémy s hybností těla, ztuhlé a namožené svaly, pocity těžkých nohou, sedavé zaměstnání nebo pasivní způsob života bez pravidelné fyzické aktivity. Rovněž špatná nálada, roztěkanost a nervozita souvisí se stavem vašeho těla. Tělo vám říká, že je přetížené, trpí nedostatkem odpočinku a touží po relaxaci. Masáž vás uvolní a uklidní, dodá vám novou energii a navrátí duševní pohodu a chuť do života.

Jak často? 

Často se mě klienti ptají, jakou frekvenci masáží doporučuji. Moje odpověď zní – je to zcela individuální, nejlépe podle vnitřního pocitu. Tělo si většinou samo řekne, kdy potřebuje hýčkat. U někoho je to každý den, někdo cítí potřebu zajít na masáž jednou týdně, někdo s měsíční či delší periodicitou.

Kdy masáž omezit nebo vynechat? 

Pokud se necítíte dobře, jste nachlazení nebo nemocní, je lepší masáž omezit nebo úplně vynechat. Při akutních potížích doporučuji vyhledat lékaře, fyzioterapeuta či jiného odborníka.

Masáž se obecně nedoporučuje bezprostředně po jídle, při horečnatém nebo infekčním onemocnění, při poranění, těsně po operaci, nehodě nebo úrazu, při zlomeninách, při plísňových onemocněních nebo kožních zánětech, při výskytu čerstvých ran a jizev, v prvním trimestru těhotenství, při onkologickém onemocnění.

Jak probíhá masáž/sezení? 

Na začátku masáže/sezení vás seznámím s metodou své práce a popovídáme si o tom, s čím přicházíte a na co byste se rádi zaměřili. Vlastní práce s tělem probíhá obvykle na futonu, který upřednostňuji z důvodu větší oboustranné flexibility a volnosti pohybu v prostoru. Podrobnější informace o průběhu masáží/sezení najdete zde: Kouzlo doteku, Dotek lásky, Síla přítomnosti, Masáže dětí a kojenců, Vědomá práce s tělem.

next
prev

ceník

masáž
Kouzlo doteku
1500 Kč / 1,5 h
2000 Kč / 2 h
o masáži
masáž
Dotek lásky
1500 Kč / 1,5 h
2000 Kč / 2 h
o masáži
masáž
Síla přítomnosti
1500 Kč / 1,5 h
2000 Kč / 2 h
o masáži
masáž
dětí a kojenců
500 Kč / 1 h
 
o masáži
Vědomá
práce s tělem
1000 Kč / 1 h
 
více
 

VŠECHNY MASÁŽE NABÍZÍM PO DOMLUVĚ I VE VARIANTĚ ČTYŘRUČNÍ NEBO PÁROVÉ VE SPOLUPRÁCI S MASÉRKOU ČI MASÉREM.

Pro stálé klienty ve finančně obtížné situaci nabízím zvýhodněnou cenu masáží/sezení na základě individuální domluvy.

Storno
Pokud potřebujete zrušit nebo přeobjednat termín masáže/sezení, dejte prosím vědět s 24hodinovým předstihem, aby bylo možné využít Vámi rezervovaný termín pro jiného klienta. V případě zrušení termínu v kratším časovém horizontu je nutné uhradit masáž/sezení v plné výši.

tady

můžete
kontaktovat

Zuzana Bělohlávková
Magnolia Centrum
Dům u čtrnácti pomocníků
Ječná 15, Praha 2

+420 775 080 147
[email protected]

Pokud se chcete na cokoli zeptat, podělit se o své postřehy a zkušenosti nebo byste rádi sdíleli svůj prožitek z masáže/sezení, neváhejte mě kontaktovat – telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře: